EVENTY

Polski
Polecamy
EVENTY
Eventy
DLA FIRM

Zajmujemy się organizacją eventów od A do Z.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy skomponują ofertę na miarę Twoich potrzeb. Każdorazowo nasi specjaliści do spraw organizacji imprez przygotują nietuzinkowy program wydarzenia, zadbają o aranżację wnętrz i wspomogą fachową poradą. Gwarancją udanego eventu jest profesjonalna obsługa i wyśmienite menu dostosowane do charakteru imprezy, pory roku i gustu. Zadbamy o to i o każdy inny szczegół. Kiedy my działamy, Państwo możecie bawić się razem z Gośćmi.

 

WIĘCEJ
 
Nasze
MOŻLIWOŚCI

Dwa niezależne poziomy, w pełni wyposażona sala taneczna, trzy bary, duża, a jednocześnie kameralna przestrzeń oraz łatwa możliwość podziału i aranżacji sprawia, że Klub Arco, to idealne miejsce na event. Organizowano u nas zarówno małe przyjęcia jak i pokaźne bankiety. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy skomponują ofertę na miarę.

 

WIĘCEJ
 
Odkryj
URODZINKI DLA DZIECI

Urodziny to dla każdego solenizanta ważny dzień, a jak się jest dzieckiem to zabawa z przyjaciółmi jest priorytetem. Bowling, sala zabaw dla dzieci, pyszne menu i piękny urodzinowy tort to tylko wybrane propozycje z naszej urodzinowej oferty. Zobacz jakie cuda czekają na Twoją pociechę i wybierz jak uczcisz tej wyjątkowy dzień.

 

OFERTA URODZINOWA
 
Zapraszamy
SZKOŁY

Lekcja Wf-u, zajęcia w ramach "Lato w mieście" lub "Zima w mieście", a może wycieczka szkolna? Niezależnie od okazji zawsze warto wybrać się do Klubu ARCO. Zapoznaj się z naszą ofertą dla szkół i napisz do nas. Przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie.

 

 INFO@ACCATA.PL

 

 
 
 
Blisko Ciebie
PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Niezależnie z jakiej okazji organizujesz przyjęcie, ważne, aby było one niezapomniane. Kameralne przyjęcie, huczna impreza urodzinowa czy bankiet z okazji rocznicy ślubu? Wszystko to zorganizujesz u nas! Nie zapomnij, że wieczór kawalerski, panieńskie, czy urodziny także świetnie sprawdzą się w naszym klubie.

 

PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE