PRZYJĘCIA

Polski
Imprezy
PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE
Huczne i kameralne
URODZINY

Niezależnie czy to Twoje trzydzieste, pięćdziesiąte czy dziewięćdziesiąte urodziny, zorganizujemy całość wydarzenia dopasowaną do Ciebie. Zajmiemy się aranżacją stołów i wnętrza, dobierzemy świeże kwiaty, skomponujemy menu i zapewnimy najlepszą obsługę wydarzenia. Dowiedz się jak wiele możesz z nami zaplanować. Napisz do nas lub zadzwoń.

+48 22 668 96 03                                      INFO@ACCATA.PL
 
 
 
Zaplanuj
WIECZÓR KAWALERSKI LUB PANIEŃSKI

Wieczór kawalerski lub panieński to niezapomniana impreza. Jak rozpocząć ją w wielkim stylu? Klub ARCO poleca się na miejsce, od którego wszystko się zaczyna. Gra w bowling, porządna dawka dobrego jedzenia i świetne drinki to gwarancja sukcesu. Zapraszamy do rezerwacji.

Odkryj
Wesele & Komunia
Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu organizacji przyjęć. Wesela i komunie są wydarzeniami, które odbywają się u nas już od lat. Ciekawe propozycje zestawów, oferta cukiernicza, wystrój i klimat miejsca sprzyja wspólnemu celebrowaniu tak ważnych chwil. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu oraz do rezerwacji terminów.
Zorganizuj u nas
KOMUNIE
Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu organizacji przyjęć. Komunie są wydarzeniami, które odbywają się u nas już od lat. Ciekawe propozycje zestawów, oferta cukiernicza, wystrój i klimat miejsca sprzyja wspólnemu celebrowaniu tak ważnych chwil. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu oraz do rezerwacji terminów.