CENNIK

Polski
Zobacz
CENNIK
Czas na...
BOWLING

Serdecznie zapraszamy do gry! Powierzchnia 2500 m2 zlokalizowanego na Warszawskiej Ochocie Klubu Arco pomieści nawet 2000 osób. Bowling to coś z czym każdy kojarzy Klub ARCO. Jakby mogło być inaczej skoro jeśli jesteśmy największą kręgielnią w tej części Europy - 32 tory na dwóch piętrach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI telefon: +48 602 414 044

 

KUP ONLINE

 
BARDZO PROSIMY O REZERWACJĘ TELEFONICZNĄ TORÓW +48 602 414 044.
 

   
  godziny/dni      
 
    pon - środa
     czwartek     
     piątek     
    sobota    
      niedziela      
12:00-16:00

 

-

 

-
-

 

150

 

120
16:00-18:00
80
120
150
150

 

120

 

18:00-...
130
150
150
150

 

120

 

 
Ceny przedstawione za wynajęcie jednego toru bowlingowego na 1h dla maksymalnie 6 osób.
Wypożyczenie butów gratis. Smarowanie torów na indywidualne życzenie - 20 zł/tor.
 
Twój
BILARD

Zapraszamy do rezerwacji stołu bilardowego zlokalizowanego na parterze Klubu ARCO. Klub posiada także stoły do piłkarzyków - wynajem jest bezpłatny i nie podlega rezerwacji.

Wynajęcie stołu bilardowego - 50 zł/h.

 

Polecamy
HOP-SIUP

Hop-siup to miejsce przygotowane z myślą o naszych najmłodszych gościach. Pięciopoziomowa sala zabaw, zjeżdżalnia o wysokości 10 metrów i basen pełen kolorowych kulek - to tylko część atrakcji, które zapewniamy odwiedzającym nas dzieciom. Dzięki zwiększonej średnicy rur oraz wyższej wytrzymałości zastosowanych w budowie Hop-siup materiałów, każdy rodzic może towarzyszyć swoim pociechom w trakcie ich zabawy.
Opłata za 1 godzinę zabawy - 15 zł
Opłata za nielimitowany czas zabawy - 25 zł

 

Zapraszamy
IMPREZY Z DJ-EM

Klub ARCO w sezonie jesienno-zimowym zaprasza na imprezy z DJ-em Mike w każdy piątek o godzinie 21:00. Aktualny grafik imprez dostępny w zakładce promocje. Tam też znajdziecie wszystkie zniżki jakie obowiązują w naszym Klubie. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i dołączenia do elitarnego grona, które jako pierwsze wie o promocjach i otrzymuje limitowane kody zniżkowe na nasze usługi.

 

ZOBACZ NASZE PROMOCJE
Zaplanuj u nas
EVENTY & PRZYJĘCIA

Szukasz miejsca na komunię, wesele, urodziny lub rocznicę? A może jesteś organizatorem jubileuszu firmy lub szukasz miejsca na integrację swojego działu. Skontaktuj się z nami i zobacz jak wiele możliwości czeka na Ciebie w Klubie ARCO. Koncerty, Stand-up czy występ taneczny? To Ty zdecydujesz jaki artysta zaskoczy Twoich gości. A my zorganizujemy to wydarzenie za Ciebie!

 

WIĘCEJ
 
PARKING

Z myślą o naszych zmotoryzowanych gościach oddajemy do dyspozycji parking, na którym zmieści się ponad 100 aut. Oferujemy również okresowe abonamenty parkingowe dla wszystkich kierowców, którzy chcieliby pozostawiać u nas swoje auta na dłużej.

Cennik dla klientów indywidualnych: 

 
 
 
 
 
usługa
 
CENA
 
Miejsce parkingowe z rezerwacją
 
300 PLN / miesiąc
 
1 godzina parkowania
 
7 PLN
 
Opłata ryczałtowa za jednorazowy pobyt (do 24h)
 
30 PLN
 
Regulamin Parkingu Klub ARCO