CENNIK

Zobacz
CENNIK
Czas na...
BOWLING

Serdecznie zapraszamy do gry! Powierzchnia 2500 m2 zlokalizowanego na Warszawskiej Ochocie Klubu Arco pomieści nawet 2000 osób. Bowling to coś z czym każdy kojarzy Klub ARCO. Jakby mogłobo być inaczej skoro jeśli jesteśmy największą kręgielnią w tej części Europy - 32 tory na dwóch piętrach.

 
 
godziny otwarcia
 
pon. - środa
czwartek, piątek
sobota
niedziela
 
od 12.00 do 16.00
 
-
100 PLN
100 PLN
 
 
od 16.00 do 18.00
 
80 PLN
100 PLN
100 PLN
100 PLN
 
od 18.00 do 2.00
 
130 PLN
150 PLN
150 PLN
100 PLN
 
Prezentowane ceny obejmują wynajęcie toru na 1 h dla maksymalnie 8 osób (zalecena liczba graczy to 5 osób, ze względu na komfortową grę). Wypożyczenie butów gratis.
 
 
Regulamin Klubu Arco
 

 
 

 

 

Twój
BILARD

Zapraszamy do rezerwacji stołu bilardowego zlokalizowanego na parterze Klubu ARCO. Klub posiada także stoły do piłkarzyków - wynajem jest bezpłatny i nie podlega rezerwacji.

Wynajęcie stołu bilardowego - 50 zł/h.

 

 

Polecamy
HOP-SIUP

Hop-siup to miejsce przygotowane z myślą o naszych najmłodszych gościach. Pięciopoziomowa sala zabaw, zjeżdżalnia o wysokości 10 metrów i basen pełen kolorowych kulek - to tylko część atrakcji, które zapewniamy odwiedzającym nas dzieciom. Dzięki zwiększonej średnicy rur oraz wyższej wytrzymałości zastosowanych w budowie Hop-siup materiałów, każdy rodzic może towarzyszyć swoim pociechom w trakcie ich zabawy.
Opłata za 1 godzinę zabawy - 15 zł
Opłata za nielimitowany czas zabawy - 25 zł

Zapraszamy
IMPREZY Z DJ-EM

Klub ARCO w sezonie jesienno-zimowym zaprasza na imprezy z DJ-em Mike w każdy piątek o godzinie 21:00. Aktualny grafik imprez dostępny w zakładce promocje. Tam też znajdziecie wszystkie zniżki jakie obowiązują w naszym Klubie. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i dołączenia do elitarnego grona, które jako pierwsze wie o promocjach i otrzymuje limitowane kody zniżkowe na nasze usługi.

 

ZOBACZ NASZE PROMOCJE
Zaplanuj u nas
EVENTY & PRZYJĘCIA

Szukasz miejsca na komunię, wesele, urodziny lub rocznicę? A może jesteś organizatorem jubileuszu firmy lub szukasz miejsca na integrację swojego działu. Skontaktuj się z nami i zobacz jak wiele możliwości czeka na Ciebie w Klubie ARCO. Koncerty, Stand-up czy występ taneczny? To Ty zdecydujesz jaki artysta zaskoczy Twoich gości. A my zorganizujemy to wydarzenie za Ciebie!

 

WIĘCEJ
 
PARKING

Z myślą o naszych zmotoryzowanych gościach oddajemy do dyspozycji parking, na którym zmieści się ponad 200 aut. Samochód można zaparkować zarówno w strefie płatnej, jak i bezpłatnej. Oferujemy również okresowe abonamenty parkingowe dla wszystkich kierowców, którzy chcieliby pozostawiać u nas swoje auta na dłużej.

Cennik dla klientów indywidualnych: 

 
 
 
 
 
usługa
 
CENA
 
Miejsce parkingowe z rezerwacją
 
250 PLN / miesiąc
 
1 godzina parkowania
 
5 PLN
 
Opłata ryczałtowa za jednorazowy pobyt (do 24h)
 
25 PLN
 
Regulamin Parkingu Klub ARCO
 

Kontakt – Agnieszka Kosiacka, nr tel.: 602 414 054