IMPREZY FIRMOWE

Polski
Polecamy
IMPREZY FIRMOWE


 

 

Klub ARCO
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.  19
02-366 Warszawa-Ochota

 

Dział rezerwacji firmowej:
T: +48 22 668 96 03
M: +48 600 306 100
e-mail: info@accata.pl
Niepowtarzalne
bankiety i koktajle
Organizujemy bankiety, koktajle i luźne spotkania firmowe. Eventami zajmujemy się kompleksowo. Zapewniamy kreację wydarzenia, opracowanie programu, scenariusza, atrakcje i scenografię oraz pełną logistykę i koordynację wydarzenia.
Inspirujące
Koncerty, gale i jubileusze
Jubileusze, to wyjątkowe spotkania gdyż wiążą się ze wspomnieniami, które chcemy w uroczysty sposób uczcić. Nasi organizatorzy eventów zadbają o każdy szczegół związany z takim spotkaniem zaczynając od odpowiednio dobranej powierzchni, wyśmienitego menu, dekoracji, repertuaru muzycznego, a kończąc na stworzeniu odpowiedniej atmosfery, która sprawi, że dany jubileusz pozostanie na długo w Państwa pamięci.
Różnorodne
Konferencje, pokazy, warsztaty, szkolenia
Przedsięwzięcia konferencyjne wymagają od organizatorów umiejętności perfekcyjnego zgrania wielu czynników. Odpowiednio dobrana sala konferencyjna, sprzęt audiowizualny i multimedialny, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, profesjonalna obsługa i smaczny catering - to tylko kilka z wielu elementów gwarantujących dobrze zorganizowaną przez nas konferencję.
Polecamy
IMPREZY TEMATYCZNE I INTEGRACYJNE
Wiele unikalnych realizacji imprez tematycznych sprawia, że znajdziesz u nas zarówno pomysł na imprezę integracyjną, program na uroczysty bankiet jak i inspirację na spotkanie z kontrahentami. Wieczory tematyczne to wyjątkowa rozrywka dla każdej liczby gości. Zabawne konkursy, oszałamiające występy, wyjątkowa scenografia, pokazy taneczne oraz wokalne, a wszystko pod okiem event managera, który stworzy imprezę skrojoną na Twoje potrzeby. Imprezy integracyjne cieszą się u nas nie małą popularnością. Bowling, szeroka oferta gastronomiczna oraz ciekawe atrakcje dodatkowe sprawiają, że imprezy integracyjne w Klubie ARCO cieszą się dużym powodzeniem.
Zadzwoń
EVENTY FIRMOWE

Zapytaj o naszą ofertę imprez firmowych i przyjęć okoliczonościowych.
 
 
Skontaktuj się z nami.

 

+48 22 668 96 03                              INFO@ACCATA.PL