strona główna

Polski
Wkładka ''Summer Refresh''
nowe drinki i napoje

Szanowni Gośćie!

Zapraszamy do Klubu Arco

Specjalnie dla was na sezon letni przygotowaliśmy wkładkę Summer Refresh

w której każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

Rezerwacje przyjmujemy pod tel. 602414044

 

Imprezowe Piątki i Soboty
w Klubie ARCO

Serdecznie zapraszamy
na piątkowe i sobotnie wieczory z Dj
w klubie ARCO.
start 21:00

Kolorowe drinki
Niezapomniana atmosfera
Bowling na 32 torach
Najlepsze taneczne hity

Odkryj
KLUB ARCO

 

Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!
Klub Arco posiada 32 tory bowlingowe na dwóch piętrach. Wszystkie wyposażone są w opcjonalny system bumper bowling, czyli podnoszone bandy. Wszystko po to, aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie mają żadnych problemów  z trafianiem w kręgle. Pięciopoziomowe miejsce zabawy ze zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Bilard, stoły do piłkarzyków i wielofunkcyjne sale do wynajęcia tworzą całość przyjazną organizacji rodzinnych spotkań z mnóstwem atrakcji.

 
WIĘCEJ    KUP ONLINE
Lokacja Filmowa
Wynajmij naszą przestrzeń

Klub ARCO, obiekt o łacznej pow. 2500 m2 oferuje wnętrza pod wynajem na cele produkcyjne, sesje fotograficzne, plany zdjęciowe do seriali, filmów czy teledysków. 
 

PARTER (ok. 540 m2) - to przede wszytkim przestrzeń klubowa z 16 torami bowlingowymi. Dodatkowo znajduje się tu bilard, drink bar oraz sala zabaw dla dzieci.

I PIĘTRO (ok. 730 m2) - to duże lobby z 16 torami bowlingowymi, profesjonalną salą dyskotekową, 2 drink barami i salą konferencyjną.

Przed obiektem duży parking, a w tym samym budynku Restauracja NAVONA - idealna jako tło do scenerii konsumpcyjnej, zdjęć restauracyjnych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY +48 600306100

 

Sprawdź
MENU

Klub Arco to miejsce gdzie króluje świetna kuchnia. Dbamy nie tylko o smak, ale także o wygląd potraw. Bufety, stoły ze słodkościami oraz menu a’la carte to propozycje przygotowane w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję naszych kucharzy. Zapraszamy do zapoznia się z naszą kartą menu, a wszystkich, którzy chcą zorganizować u nas evnet lub przyjęcie do kontatku ze specjalistami z działu handlowego, którzy z przyjemnością przygotują ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

 

 

SPRAWDŹ NASZE MENU

 

Odkryj
HISTORIĘ I ZASADY GRY

Wiedza to potęga, dlatego zachęcamy się do zapoznania się z historią bowlingu i Klubu ARCO. Stworzyliśmy także krótki instruktarz jak liczyć punkty, dlaczego należy zmienić buty i jak trzymać kulę bowlingową. Informacje te pomogą jeszcze bardziej cieszyć się grą i rywalizacją.

 

 

HISTORIA                        ZASADY GRY

 

Sprawdź
CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi godzinami otwarcia oraz cennikiem bowlingu, wynajęcia stołu bilardowego, piłkarzyków i wejścia do sali zabaw - Hop-Siup. 

 

CENNIK USŁUG