strona główna

Polski
Kibicuj z nami
TRANSMISJE LIGI MISTRZÓW

Liga Mistrzów 2020 rozstrzygnięta będzie w sierpniu. Na początek rozegrane zostaną pozostałe mecze rewanżowe 1/8 finału. W nich dojdzie do starć: FC Barcelona - Napoli, Manchester City - Real Madryt, Bayern - Chelsea i Juventus - Lyon. Zwycięzcy tych dwumeczów awansują do 1/4 finału. W tej fazie na swoich rywali czekają już PSG, RB Lipsk, Atalanta i Atletico Madryt. Od ćwierćfinału rozgrywane będą już tylko pojedyncze mecze (bez spotkań rewanżowych). Tym samym Liga Mistrzów 2020 przypominać będzie nieco Euro czy mistrzostwa świata. 

Mecze Ligi Mistrzów – zawsze o 21:00, zapraszamy do kibicowania razem z nami! Dla wszystkich mamy mega promocje! Sprawdź - KLIKNIJ

Ćwierćfinały - 12.08, 13.08, 14.08, 15.08   |   Półfinały - 18.08, 19.08   |   Finał - 23.08

Uwaga
PROMOCJE

Drodzy Goście jesteśmy otwarci! A do tego przygotowaliśmy promocyjne ceny na bowling przez całe wakacje! Karte stałego Gościa, gratisowe wejście do sali zabaw Hop-Siup i promocyjne ceny na dania, napoje i zestawy. Takiego lata jeszcze nie było! Dołącz do nas i sprawdź co czeka na Ciebie w Klubie ARCO!

SPRAWDŹ PROMOCJE

 

Zapraszamy do rezerwacji torów bowlingowych - info@accata.pl & +48 602 414 044. 

Sprawdź
TEATR W OSADZIE

Serdecznie zapraszamy do Osady Grill&Bar na komedię "Podwieczorek życia" w reżyserii Karola Stępkowskiego. Wspieramy teatry i aktorów - dołącz do nas! Bilet już od 30 zł.

Kobiety mają wielkie szczęście! Katar, gorączka czy przeziębienie - to dla nich pestka. Mężczyzna, gdy tylko kaszlnie, to lepiej już zarezerwować miejsce na cmentarzu. Każda choroba to prawdziwa walka o przetrwanie. "Podwieczorek życia" to historia małżeństwa, które zmaga się nie tylko z gorączką mężczyzny, ale i z jego bólem po stracie pracy.

 

WIĘCEJ INFORMACJI           KUP BILET

 

 

 

 

Odkryj
KLUB ARCO

Klub Arco posiada 32 tory bowlingowe na dwóch piętrach. Wszystkie wyposażone są w opcjonalny system bumper bowling, czyli podnoszone bandy. Wszystko po to, aby po rzucie kula nie mogła wypaść z toru, dzięki czemu osoby początkujące i dzieci, nie mają żadnych problemów  z trafianiem w kręgle. Pięciopoziomowe miejsce zabawy ze zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Bilard, stoły do piłkarzyków i wielofunkcyjne sale do wynajęcia tworzą całość przyjazną organizacji rodzinnych spotkań z mnóstwem atrakcji.

 

WIĘCEJ
 
 
 
 

 

Przestrzeń
EVENTOWA

Powierzchnia 2500 m2 zlokalizowanego na Warszawskiej Ochocie Klubu Arco pomieści nawet 2000 osób. Nasze eventy wyróżnia największy w Polsce bowling oraz wyśmienita kuchnia. Całość obiektu jest klimatyzowana. Atutem jest także lokalizacja blisko centrum z dobrym połączeniem komunikacyjnym oraz parkingami - podziemnym i zewnętrznym. Odwiedzając Klub Arco można skorzystać z oferty partnerów - Restauracji Włoskiej Navona i Osada Grill&Bar, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie. 

 

ZOBACZ NASZE MOŻLIWOŚCI

 

 

Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA
 
 
Polecamy
EVENTY W KLUBIE ARCO

Zapytaj o naszą ofertę imprez firmowych i przyjęć okoliczonościowych.
 
 
Skontaktuj się z nami.

 

+48 22 668 81 40                                       INFO@ACCATA.PL
 
 
 
Sprawdź
MENU

Klub Arco to miejsce gdzie króluje świetna kuchnia. Dbamy nie tylko o smak, ale także o wygląd potraw. Bufety, stoły ze słodkościami oraz menu a’la carte to propozycje przygotowane w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję naszych kucharzy. Zapraszamy do zapoznia się z naszą kartą menu, a wszystkich, którzy chcą zorganizować u nas evnet lub przyjęcie do kontatku ze specjalistami z działu handlowego, którzy z przyjemnością przygotują ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

 

SPRAWDŹ NASZE MENU

 

Odkryj
HISTORIĘ I ZASADY GRY

Wiedza to potęga, dlatego zachęcamy się do zapoznania się z historią bowlingu i Klubu ARCO. Stworzyliśmy także krótki instruktarz jak liczyć punkty, dlaczego należy zmienić buty i jak trzymać kulę bowlingową. Informacje te pomogą jeszcze bardziej cieszyć się grą i rywalizacją.

 

 

HISTORIA                        ZASADY GRY

 

Sprawdź
CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi godzinami otwarcia oraz cennikiem bowlingu, wynajęcia stołu bilardowego, piłkarzyków i wejścia do sali zabaw - Hop-Siup. 

 

CENNIK USŁUG