NASZE MOŻLIWOŚCI

Polski
Odkryj
NASZE MOŻLIWOŚCI


 

 

Klub ARCO
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.  19
02-366 Warszawa-Ochota

 

Dział rezerwacji firmowej:
T: +48 22 668 96 03
e-mail: info@accata.pl

 


     

 

 
 
Joanna Kowalewska
Dyrektor handlowy
T: +48 22 668 96 03 wew. 112
M: +48 600 306 100
e-mail: kowalewska@accata.pl

Odkryj
LOBBY BOWLINGOWE

Lobby Bowlingowe o pow. 570 m2, to zlokalizowana na parterze Klubu ARCO przestrzeń do dowolnej aranżacji. Wyposażone jest w nagłośnienie, oświetlenie oraz drink bar. Atrakcją dodatkową wnętrza jest 16 torów bilingowych, stół do bilarda oraz Hop Siup, czyli mała sala zabaw dla dzieci.

 

ZOBACZ RZUT LOBBY
 
ZOBACZ RZUT PARTERU KLUBU ARCO

 

 

Sala zabaw
HOP-SIUP

HOP-SIUP to pięciopoziomowe miejsce zabaw dla dzieci, z imponującą zjeżdżalnią o wysokości 10 metrów i basenem pełnym kolorowych kulek.

 

OFERTA URODZINOWA
 
Sala na
KONFERENCJE & URODZINKI
Sala wielofunkcyjna o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni ok. 16 m2, to zlokalizowana na parterze Klubu ARCO wielofunkcyjna mała sala. Wyposażona standardowo w sprzęt ekran LCD.
Zapraszamy
FOYER BOWLINGOWE

Foyer Bowlingowe o pow. 370 m2, to zlokalizowana na pierwszym piętrze Klubu ARCO przestrzeń do dowolnej aranżacji. Wyposażone jest w nagłośnienie, oświetlenie oraz drink bar. Atrakcją dodatkową wnętrza jest 16 torów bilingowych.

 

ZOBACZ RZUT FOYER
 
ZOBACZ RZUT PIĘTRA ARCO
Polecamy
SALA SFERA

Sala Sfera w kształcie koła o pow. 280 m2, to zlokalizowana na pierwszym piętrze Klubu ARCO sala taneczna. Pełne, profesjonalne wyposażenie sprawia, że chętnie jest wynajmowana pod imprezy firmowe, przyjęcia, studniówki czy koncerty. Wyposażona standardowo w scenę, antypoślizgowy parkiet, oświetlenie i nagłośnienie oraz drink bar.

ZOBACZ RZUT SALI SFERA
Poznaj
SALA KONFERENCYJNA

Sala o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni ok. 80 m2, to zlokalizowana na pierwszym piętrze Klubu ARCO to wielofunkcyjna sala. Aranżowana jest zarówno jako integracyjna część sali, służy do wydzielenia strefy rozrywki podczas bankietów, jak i spełnia z powodzeniem funkcje sali konferencyjnej. Wyposażona standardowo w sprzęt ekran, nagłośnienie i oświetlenie.

ZOBACZ SALI KONFERENCYJNEJ
Klub Arco
W LICZBACH

Dwa niezależne poziomy; w pełni wyposażona sala taneczna; trzy bary; duża, a jednocześnie kameralna przestrzeń oraz wiele możliwości podziału i aranżacji przestrzeni sprawia, że Klub Arco, to idealne miejsce na event.

Pełen możliwości
KLUB ARCO

Zajmujemy się organizacją eventów od A do Z. Dwa niezależne poziomy, w pełni wyposażona sala taneczna, trzy bary, duża, a jednocześnie kameralna przestrzeń oraz łatwa możliwość podziału i aranżacji sprawia, że Klub Arco, to idealne miejsce na Twój event. Organizowano zarówno małe przyjęcia jak i pokaźne bankiety. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy skomponują ofertę na miarę Twoich potrzeb.

ZOBACZ FOLDER KLUBU ARCO